Hae taiteilijan, teoksen tai tyylin mukaan – esim. Monet, Tähtiyö, impressionismi, Hokusai-aalto, alaston. Kuvaile tilanne – esim. vihreä niitty, paljon punaista, tumma öljyvärimaalaus, seisova alaston puun vieressä.

Federico Faruffinin (1831-1869) Lukija, öljy kankaalle, 405 cm x 59 tekijältä Federico Faruffini

Federico Faruffinin (1831-1869) Lukija, öljy kankaalle, 405 cm x 59

(The Reader by Federico Faruffini (1831-1869), oil on canvas, 405 cm x59)


Federico Faruffini

€ 166.06
Enthält 25.5% MwSt.
   Tulosteen asetukset
Päiväämätön  ·  Kuvan tunniste: 1462326

Luokittelemattomat taiteilijat

Federico Faruffinin (1831-1869) Lukija, öljy kankaalle, 405 cm x 59 · Federico Faruffini. Saatavilla taidetulosteena kankaalle, valokuvapaperille, akvarellitaululle, päällystämättömälle paperille tai japaninpaperille.
Civiche Raccolte D'Arte Museo Dell'Ottocento Villa Belgiojoso Bonaparte Collezione Grassi, Milan, Italy / Bridgeman Images
AR/3D   Katso 3D/AR -tilassa zu Favoriten hinzufügen   Lisää suosikkeihin    Valitse seinäväri    Tarkastele miltä maalaus näyttää huoneessasi
0 Arvostelut

Tulosteen asetukset

Kehykset

Materiaali ja kuvan sivut

Lasi ja paspartuuri

Muut

 Tallenna / vertaile asetuksia
Preview Icon

Yhteenveto

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 166.06
(inkl. 20% MwSt)
   Lisää koriin

Bildschärfe: PERFEKT

Jos haluat säätää kirkkautta, värejä tai esimerkiksi rajata kuvaa, teemme nämä muutokset mielellämme ilman lisäkustannuksia. Ota siis rohkeasti yhteyttä ja kerro meille erikoistoiveistasi!

Lisää töitä töitä tekijältä Federico Faruffini

Federico Faruffinin (1831-1869) Lukija, öljy kankaalle, 405 cm x 59 Messalinan orgiat Cola di Rienzo pohtii raunioita Rooman huipulta Lukija (öljy kankaalle Pyhän Annan kulkue Ponte Sant Runoilijan Sordellon ja Cunizzan rakkaus Carthusian tai At the Charterhouse of Pavia (etsaus) Egyptiläinen neitsyen uhri Niilille Varesen taistelu, n. 1862 (öljy kankaalle) Scapigliatura: Luuttisoittaja, Faruffini, Federico (1831-1869). Öljy kankaalle, koko: 26x35 Varesen taistelu Macchiavelli ja Borgia - Machiavellin ensimmäinen haastattelu (Nicolas Machiavel Scapigliatura: Muinainen wc (Toilette ancienne) par Faruffini, Federico (1831-1869). Öljy kankaalle, koko: 40x49,5 Cesare Borgia ja Machiavelli Ilmoitus
Etsi lisää töitä tekijältä Federico Faruffini

Lisää töitä töitä tekijältä Federico Faruffini

Federico Faruffinin (1831-1869) Lukija, öljy kankaalle, 405 cm x 59 Messalinan orgiat Cola di Rienzo pohtii raunioita Rooman huipulta Lukija (öljy kankaalle Pyhän Annan kulkue Ponte Sant Runoilijan Sordellon ja Cunizzan rakkaus Carthusian tai At the Charterhouse of Pavia (etsaus) Egyptiläinen neitsyen uhri Niilille Varesen taistelu, n. 1862 (öljy kankaalle) Scapigliatura: Luuttisoittaja, Faruffini, Federico (1831-1869). Öljy kankaalle, koko: 26x35 Varesen taistelu Macchiavelli ja Borgia - Machiavellin ensimmäinen haastattelu (Nicolas Machiavel Scapigliatura: Muinainen wc (Toilette ancienne) par Faruffini, Federico (1831-1869). Öljy kankaalle, koko: 40x49,5 Cesare Borgia ja Machiavelli Ilmoitus
Etsi lisää töitä tekijältä Federico Faruffini

Valikoima myydyimpiä tuotteitamme

Zwei liegende Kuva Nainen hermelin kanssa Melankolia, 1514 Kosmiset kalliot Carina-sumussa (NIRCam-kuva) Shakkipeli, 1555 Rooma, Aventine -vuorelta Juliste Wienin Secessionin 14. näyttelyyn, 1902 Mainosjuliste "Maurin Quina", Le Puy, Ranska Der Briefbote im Rosenthal Neitsyt enkelien kanssa Unikkopelto, 1873 Polku Monet Venuksen syntymä, n. 1485 (tempera kankaalle) The Great Piece of Turf, 1503 (vartalon värit, kohotettu läpinäkymättömällä valkokankaalla) Tiikeri trooppisessa myrskyssä
Lisää taideteoksia

Valikoima myydyimpiä tuotteitamme

Zwei liegende Kuva Nainen hermelin kanssa Melankolia, 1514 Kosmiset kalliot Carina-sumussa (NIRCam-kuva) Shakkipeli, 1555 Rooma, Aventine -vuorelta Juliste Wienin Secessionin 14. näyttelyyn, 1902 Mainosjuliste "Maurin Quina", Le Puy, Ranska Der Briefbote im Rosenthal Neitsyt enkelien kanssa Unikkopelto, 1873 Polku Monet Venuksen syntymä, n. 1485 (tempera kankaalle) The Great Piece of Turf, 1503 (vartalon värit, kohotettu läpinäkymättömällä valkokankaalla) Tiikeri trooppisessa myrskyssä
Lisää taideteoksia


Mitä asiakkaamme sanovat meistä



Usein kysyttyä


Meisterduckella voit helposti vaihtaa haluamasi kuvan kehyksiä, kuvan kokoa, materiaalin laatua ja erilaisia pinnoitusvaihtoehtoja tilauksen suunnitteluvaiheessa. Tarjoamme myös vaihtoehtoja erilaisille reunuksille, listoille ja välikkeille. Asiakaspalvelumme auttaa tarvittaessa.

Meisterduckella voit kokeilla, miltä taulu näyttää omassa huoneessasi. Lataa vain kuva ja järjestelmä hoitaa loput. Jos käytät palveluamme puhelimella tai tabletilla, voit kokeilla AR-toimintoamme, jolla voit katsella haluamaasi taideteosta huoneessasi aivan kuin se olisi siellä.

Materiaaleja on monenlaisia ja moneen makuun. Jotta valinta olisi helpompaa, näytämme kuvina vaihtoehtoja jokaisesta niistä. Täyden palvelun yrityksenä tarjoamme käyttöösi myös konkreettiset testipalat jokaisesta vaihtoehdosta. Testipalat ovat ilmaisia ja maksat vain postituksesta. Voit tehdä tilauksen täältä

Ei huolta, me autamme. Käymme käsin läpi kaikki tilaukset ja otamme yhteyttä välittömästi, jos asetuksissa on jotain epäselvyyksiä. Auttava asiakaspalvelumme on myös aina käytettävissänne.


Onko sinulla kysymyksiä?

Tahtoisitko ostaa tuotteitamme, mutta et tiedä mistä aloittaa? Tarvitsetko apua materiaalin valinnassa tai tilauksen tekemisessä?

Asiantuntijamme auttavat mielellään.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Onko sinulla kysymyksiä?

Tahtoisitko ostaa tuotteitamme, mutta et tiedä mistä aloittaa? Tarvitsetko apua materiaalin valinnassa tai tilauksen tekemisessä?

Asiantuntijamme auttavat mielellään.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Muut kielet

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.fi