Hae taiteilijan, teoksen tai tyylin mukaan – esim. Monet, Tähtiyö, impressionismi, Hokusai-aalto, alaston. Kuvaile tilanne – esim. vihreä niitty, paljon punaista, tumma öljyvärimaalaus, seisova alaston puun vieressä.

Rebecca kaivolla. Francesco Hayezin maalaus. Breran akatemia. Milano tekijältä Francesco Hayez

Rebecca kaivolla. Francesco Hayezin maalaus. Breran akatemia. Milano

(Rebecca at the well. Painting by Francesco Hayez. Accademia di Brera. Milan)


Francesco Hayez

€ 156.51
Enthält 25.5% MwSt.
   Tulosteen asetukset
1800-luvulla  ·  oil on canvas  ·  Kuvan tunniste: 1024839

Romantiikka

Rebecca kaivolla. Francesco Hayezin maalaus. Breran akatemia. Milano · Francesco Hayez. Saatavilla taidetulosteena kankaalle, valokuvapaperille, akvarellitaululle, päällystämättömälle paperille tai japaninpaperille.
Pinacoteca di Brera, Milan, Italy / Bridgeman Images
Muut värivaihtoehdot tälle kuvalle  
Muut värivaihtoehdot tälle kuvalle  
AR/3D   Katso 3D/AR -tilassa zu Favoriten hinzufügen   Lisää suosikkeihin    Valitse seinäväri    Tarkastele miltä maalaus näyttää huoneessasi
0 Arvostelut

Tulosteen asetukset

Kehykset

Materiaali ja kuvan sivut

Lasi ja paspartuuri

Muut

 Tallenna / vertaile asetuksia
Preview Icon

Yhteenveto

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 156.51
(inkl. 20% MwSt)
   Lisää koriin

Bildschärfe: PERFEKT

Jos haluat säätää kirkkautta, värejä tai esimerkiksi rajata kuvaa, teemme nämä muutokset mielellämme ilman lisäkustannuksia. Ota siis rohkeasti yhteyttä ja kerro meille erikoistoiveistasi!

Samankaltaisia taideteoksia sinulle valittuina

Albanialainen, 1831 Ruut. Francesco Hayezin maalaus. 1853. Musei Civici, Bologna. Ruut Beduiininainen, 1848 Ruth (öljy kankaalle Italialainen tyttö piirtää vettä Harvesteri Muotokuva dun jeune Romain Italialainen tyttö Maria Magdaleena, 1859 Maria Magdaleena Juudan Tamar Jeesus ja samarialainen nainen Italialainen nainen suihkulähteellä Sevillan vedenkuljettaja, 1859 Beduiinipoika, 1851 Alcyonen jäähyväiset aviomiehelleen. Ovidian Metamorfoosit, laulu XI Alcyonen jäähyväiset miehelleen. Ovidin teoksesta Metamorphoses, laulu XI. Nuori roomalainen vesialus Therese Pandoran lipas Italialainen nainen tamburiinin kanssa, 1872 Muotokuva talonpojasta Rooman maaseudulta Nuori italialainen muusikko, jolla on tamburiini. Louis Leopold Robertin (1794-1835) maalaus 1824 Dim. 0,46 x 0,37 m. Nainen vesipurkkiin Nuoren italialaisen muotokuva kaivolla Xaver Winterhalterin (1806-1873) maalaus 1833. Yksityiskokoelma Ifigeneia, 1862 Tyttö kannun kanssa, 1840-luvun puoliväli
Näytä lisää samankaltaisia taideteoksia

Samankaltaisia taideteoksia sinulle valittuina

Albanialainen, 1831 Ruut. Francesco Hayezin maalaus. 1853. Musei Civici, Bologna. Ruut Beduiininainen, 1848 Ruth (öljy kankaalle Italialainen tyttö piirtää vettä Harvesteri Muotokuva dun jeune Romain Italialainen tyttö Maria Magdaleena, 1859 Maria Magdaleena Juudan Tamar Jeesus ja samarialainen nainen Italialainen nainen suihkulähteellä Sevillan vedenkuljettaja, 1859 Beduiinipoika, 1851 Alcyonen jäähyväiset aviomiehelleen. Ovidian Metamorfoosit, laulu XI Alcyonen jäähyväiset miehelleen. Ovidin teoksesta Metamorphoses, laulu XI. Nuori roomalainen vesialus Therese Pandoran lipas Italialainen nainen tamburiinin kanssa, 1872 Muotokuva talonpojasta Rooman maaseudulta Nuori italialainen muusikko, jolla on tamburiini. Louis Leopold Robertin (1794-1835) maalaus 1824 Dim. 0,46 x 0,37 m. Nainen vesipurkkiin Nuoren italialaisen muotokuva kaivolla Xaver Winterhalterin (1806-1873) maalaus 1833. Yksityiskokoelma Ifigeneia, 1862 Tyttö kannun kanssa, 1840-luvun puoliväli
Näytä lisää samankaltaisia taideteoksia

Lisää töitä töitä tekijältä Francesco Hayez

Suudelma Naisalaston (lepäävä malli) Markiisitar Cristina Trivulzion, Belgiojoson ruhtinattaren (Belgia) (1808-1871), italialaisen patriootin ja kirjailijan muotokuva. Firenzessä, Italiassa. Italia, Lombardia, Jerusalemin temppelin tuhoaminen Artemikset Sisilian vesper, 1846 Pietari Erakko ratsastaa valkoisella muulilla krusifiksi kädessään ja kiertää kaupungeissa ja kylissä saarnaamassa ristiretkeä Pargan pakolaiset Melankolia Rinaldo ja Armida Katuva pyhä Maria Magdaleena Filippo Maria Visconti, Milanon herttua, palauttaa kruunun Aragonian ja Navarran kuninkaille, jotka genovalaiset olivat ottaneet vangeiksi Paavi Urbanus II saarnaa ensimmäisestä ristiretkestä Clermontin torilla Venetsialaisen naisen muotokuva, noin 1852 Shakespearen "Julian ja Romeon" viimeinen suudelma
Etsi lisää töitä tekijältä Francesco Hayez

Lisää töitä töitä tekijältä Francesco Hayez

Suudelma Naisalaston (lepäävä malli) Markiisitar Cristina Trivulzion, Belgiojoson ruhtinattaren (Belgia) (1808-1871), italialaisen patriootin ja kirjailijan muotokuva. Firenzessä, Italiassa. Italia, Lombardia, Jerusalemin temppelin tuhoaminen Artemikset Sisilian vesper, 1846 Pietari Erakko ratsastaa valkoisella muulilla krusifiksi kädessään ja kiertää kaupungeissa ja kylissä saarnaamassa ristiretkeä Pargan pakolaiset Melankolia Rinaldo ja Armida Katuva pyhä Maria Magdaleena Filippo Maria Visconti, Milanon herttua, palauttaa kruunun Aragonian ja Navarran kuninkaille, jotka genovalaiset olivat ottaneet vangeiksi Paavi Urbanus II saarnaa ensimmäisestä ristiretkestä Clermontin torilla Venetsialaisen naisen muotokuva, noin 1852 Shakespearen "Julian ja Romeon" viimeinen suudelma
Etsi lisää töitä tekijältä Francesco Hayez

Valikoima myydyimpiä tuotteitamme

Canal Grande Taikapiiri Istuva nainen polvet koukussa, 1917 Oliivipuita, keltainen taivas ja aurinko Langlois Keltaiset kirjat, 1887 Una ja leijona, Spenserin teoksesta "The Faerie Queene", 1880 Sataman valo Ylösnousemus Sikstuksen kappelin katto: Aatamin luominen, yksityiskohta ojennetuista käsivarsista, 1510, restauroinnin jälkeen Seisova naisakti ja sininen liina Asetelma ja kahvia Elisabet Baijerilainen (1837-98), Itävallan keisarinna, Itävallan keisari Frans Joosefin (1830-1916) puoliso Kaktuksen ystävä Yöjuhla Versailles
Lisää taideteoksia

Valikoima myydyimpiä tuotteitamme

Canal Grande Taikapiiri Istuva nainen polvet koukussa, 1917 Oliivipuita, keltainen taivas ja aurinko Langlois Keltaiset kirjat, 1887 Una ja leijona, Spenserin teoksesta "The Faerie Queene", 1880 Sataman valo Ylösnousemus Sikstuksen kappelin katto: Aatamin luominen, yksityiskohta ojennetuista käsivarsista, 1510, restauroinnin jälkeen Seisova naisakti ja sininen liina Asetelma ja kahvia Elisabet Baijerilainen (1837-98), Itävallan keisarinna, Itävallan keisari Frans Joosefin (1830-1916) puoliso Kaktuksen ystävä Yöjuhla Versailles
Lisää taideteoksia


Mitä asiakkaamme sanovat meistä



Usein kysyttyä


Meisterduckella voit helposti vaihtaa haluamasi kuvan kehyksiä, kuvan kokoa, materiaalin laatua ja erilaisia pinnoitusvaihtoehtoja tilauksen suunnitteluvaiheessa. Tarjoamme myös vaihtoehtoja erilaisille reunuksille, listoille ja välikkeille. Asiakaspalvelumme auttaa tarvittaessa.

Meisterduckella voit kokeilla, miltä taulu näyttää omassa huoneessasi. Lataa vain kuva ja järjestelmä hoitaa loput. Jos käytät palveluamme puhelimella tai tabletilla, voit kokeilla AR-toimintoamme, jolla voit katsella haluamaasi taideteosta huoneessasi aivan kuin se olisi siellä.

Materiaaleja on monenlaisia ja moneen makuun. Jotta valinta olisi helpompaa, näytämme kuvina vaihtoehtoja jokaisesta niistä. Täyden palvelun yrityksenä tarjoamme käyttöösi myös konkreettiset testipalat jokaisesta vaihtoehdosta. Testipalat ovat ilmaisia ja maksat vain postituksesta. Voit tehdä tilauksen täältä

Ei huolta, me autamme. Käymme käsin läpi kaikki tilaukset ja otamme yhteyttä välittömästi, jos asetuksissa on jotain epäselvyyksiä. Auttava asiakaspalvelumme on myös aina käytettävissänne.


Onko sinulla kysymyksiä?

Tahtoisitko ostaa tuotteitamme, mutta et tiedä mistä aloittaa? Tarvitsetko apua materiaalin valinnassa tai tilauksen tekemisessä?

Asiantuntijamme auttavat mielellään.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Onko sinulla kysymyksiä?

Tahtoisitko ostaa tuotteitamme, mutta et tiedä mistä aloittaa? Tarvitsetko apua materiaalin valinnassa tai tilauksen tekemisessä?

Asiantuntijamme auttavat mielellään.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Muut kielet

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.fi